Drobečková navigace

Úvod > O firmě

O firmě

 

Areál výrobního družstva konflíkářů STYL Studená
Studená od jihozápadu. (v popředí část areálu VD Styl, r. 2000)

V naší činnosti navazujeme na více než stoletou tradici výroby knoflíků v obci Studená. Našimi zákazníky jsou především výrobci dámských a pánských oděvů, košil a částečně i velkoobchod. U vstřikování plastů se  jedná jak o vlastní výrobky, tak o subdodávky plastových dílů pro jiné firmy.

Jsme tradičním výrobcem a naše knoflíky a ostatní produkty jsou vhodné pro většinu oděvních kategorií, ať již se jedná o pánské nebo dámské odívání večerní i volnočasové, sportovní oblečení a košile.

Tento poměrně široký záběr je umožněn tím, že používáme nejrůznější základní materiály - od polyesterové pryskyřice, přes některé přírodní nebo směsné materiály jako rohovina, UreaCorozo, perleť, až po kov. Tyto materiály jsou pak tvarovány do velkého množství vzorů. Velikostní škála zahrnuje knoflíky v rozměrech 14" do 60".

Důležitá je povrchová úprava, v posledních sezónách je více žádán vysoký lesk, v naší nabídce je však i pololesk, mat nebo kombinace lesku a matu. U produktů kovových zajišťujeme širokou škálu povrchových úprav, jako staromosaz, nikl, nikl mat, zlato, gun metal apod.

Samostatnou kapitolou z pohledu povrchových úprav jsou zdobené knoflíky laserem. Tvoříme jednak různé zdobné motivy v rámci vlastní kolekce a jednak motivy dle přání zákazníků - firemní loga, popisy atd.

Pokud se týká barevnosti, disponuje Styl mnoha vlastními barevnicemi a navíc stále častěji barvíme na základě požadavku zákazníka, ať již podle ústřižků látek nebo mezinárodních barevnic jako je např. Pantone.

Každoročně se připravují dvě kolekce, které jsou předkládány zákazníkům při příležitosti veletrhu Texworld v Paříži nebo při přímých jednáních.  

I nadále hodláme držet krok s módními trendy a být tak připraveni na náročné požadavky tvůrců oděvů, kteří jsou našimi rozhodujícími zákazníky.